УКР
Відкрити меню
Працюємо цілодобово та без вихідних

Чому не відчиняється замок вхідних дверей?

Кожна людина хоча б раз стикалася з ситуацією, коли, одного разу прийшовши додому, не змогла відчинити двері. Причини цього можуть бути різними. Якщо вам потрібно відкрити замок, можете звернутися по допомогу до наших фахівців. А з цієї статті ви дізнаєтеся про те, чому така ситуація може з вами трапитися.

Найбільш поширені причини

Однією з них є поломка ключа. Це поняття охоплює безліч варіантів розвитку подій. Ключ може зігнутися, або ж відбудеться серйозне пошкодження його робочої поверхні. Часто поломки складно помітити неозброєним оком. Наприклад, якщо в сувальному ключі вилетів маленький зубець, то ви навряд чи це помітите. А призведе така поломка до того, що при спробі здійснити відкриття замка ключ застрягне в ньому.

Також однією з найпоширеніших причин, з яких люди не можуть відкрити вхідні двері, є поломка серцевини циліндрового механізму. Останній у даному випадку може вільно обертатися в різні боки, а ригелі залишаються абсолютно нерухомими. Крім того, люди нерідко стикаються із застряганням ключа в замку як після здійснення першого оберту, так і на половині оберту.

Поломка механізму можлива і через його надмірну забрудненість. При експлуатації механізму на відкритому повітрі або в приміщеннях, де не дотримуються чистота та порядок, досить часто всередині замка накопичується велика кількість пилу та бруду. З часом ці частинки тверднуть і можуть заблокувати роботу рухомих елементів механізму.

Також відмова в роботі замка може статися через знос різних його деталей. Останній відбувається внаслідок тривалої безперебійної експлуатації механізму.

Існують й інші причини, з яких замок може перестати працювати. Перерахувати їх усі в межах однієї статті неможливо.

Що робити в такій ситуації?

Наші фахівці допоможуть відкрити замок у Києві, якщо власник квартири не може потрапити до свого житла або вийти з нього. Якщо ж ви вирішили діяти самостійно, наприклад, коли немає часу чекати на приїзд бригади фахівців, слід правильно діагностувати проблему.

Ситуацій може бути дві. При першій ключ не просто не провертається в замку, а відсутня можливість витягти його зі щілини. Перш за все, не варто намагатися все-таки дістати ключ із застосуванням сили. Вам знадобиться мастило. Підійде будь-який варіант, але за можливості краще використовувати спеціалізований склад або ж машинне масло. Залийте невелику кількість складу в замкову щілину і дочекайтеся, поки він почне розтікатися всередині механізму. Після этого слід акуратно похитати ключ, зробити паузу і повторити маніпуляцію ще три-чотири рази. Тільки після этого можна спробувати знову провернути ключ.

Якщо ж ключ зламався, а його частина застрягла в замку, то слід оглянути замкову щілину при доброму освітленні. При неможливості витягти уламок руками можна спробувати скористатися деякими підручними засобами. Наприклад, у жіночій сумочці можуть бути манікюрні ножиці або щипчики для брів. З їх допомогою можна спробувати витягти залишки ключа. Діяти слід дуже обережно. Якщо уламок ключа добре видно, можна спробувати витягти його за допомогою спеціального інструменту – круглогубців. На жаль, якщо ці маніпуляції не допоможуть досягти бажаного результату, доведеться викликати фахівців і чекати на їх приїзд.

Також поширеною є ситуація, за якої немає можливості відкрити замок зсередини. Якщо він є накладним, ви зможете без проблем демонтувати його та зсунути ригелі в потрібний бік. Якщо ж у вас встановлений врізний механізм, спробуйте віджати ригель за допомогою звичайної пласкої викрутки. У тих випадках, коли названий інструмент не проходить між косяком та полотном, можна використати тонку сталеву пластину.

У будь-якому випадку при проблемах з відкриттям замка в Києві, найкраще звертатися по допомогу до кваліфікованих фахівців служби Locksmith-services. Ми із задоволенням допоможемо вам у складній ситуації, телефонуйте цілодобово!